Informacje o legalnym bukmacherze

Etoto Zakłady Bukmacherskie wystartowały w Polsce w 2011 roku. Natomiast obecna działalność firmy regulowana jest koncesją przyznaną przez Ministerstwo Finansów w 2014 roku. Licencję posiadają tylko legalni bukmacherzy i tylko ten dokument w polskich realiach prawnych określa czy działalność firmy bukmacherskiej w Polsce jest zgodne z obowiązującymi normami. Dla klientów bukmachera Etoto jest to ważna informacja, bo nie muszą się obawiać tego, że zawierając zakłady bukmacherskie na stronie internetowej, w aplikacji mobilnej czy też w punktach naziemnych, łamią polskie prawo.

Etoto Zakłady Bukmacherskie przez kilka lat stanowiły tło polskiego rynku bukmacherskiego. Było to związane m.in. z tym, że legalni bukmacherzy w Polsce mieli sporo problemów z nieuczciwą konkurencją. Głównie firmy zagraniczne nie stosowały się do polskich zapisów ustawowych i proponowały grę  bez podatku. Bukmacherzy działający nielegalnie kusili klientów też większymi kursami, a mogli to robić tylko dlatego, że nie było skutecznego sposobu walki z ich niezgodną z prawem działalnością. Najbardziej zagrożeni byli gracze, którzy często nieświadomie narażali się na nieprzyjemności związane z kontrolą fiskusa i utratą zarówno wygranych jak i wpłaconych pieniędzy. Sytuacja zmieniła się w 2017 roku, gdy nowe zapisy ustawowe zdecydowanie ograniczyły pole działania firm bukmacherskich, które nie posiadały polskiej koncesji. Legalni bukmacherzy – a w dniu wprowadzenia nowych przepisów było ich zaledwie kilku – jak Etoto z dnia na dzień zdobyły mocną kartę przetargową w na nowo rozpoczętej batalii o polskiego klienta.

Etoto Zakłady Bukmacherskie mogły w szybkim czasie z niewiele znaczącej w Polsce firmy bukmacherskiej przeistoczyć się w gracza co najmniej klasy średniej.

I tak się stało. Bukmacher Etoto nie przespał czasu zmian. Już w 2016 roku, gdy jeszcze pracowano nad nowelizacją ustawy hazardowej, wiele zmieniło się w działaniach bukmachera Etoto. Bukmacher zdecydowanie zintensyfikował swoją działalność marketingową wykorzystując m.in. Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej. Do tego ambasadorami marki zostały tak doskonale znane kibicom osoby jak Mateusz Borek, Roman Kołtoń, Michał Pol, Tomasz Smokowski czy Tomasz Hajto. Wkrótce potem do zespołu dołączyła również Jolanta Zasępa, która została prowadzącą programów, które Etoto TV publikuje w swoich kanałach w mediach społecznościowych. Quizy, magazyny piłkarskie i o sportach walki, to kluczowe pozycje w ramówce bukmachera Etoto. Bukmacher stawia na rozwój działalności w internecie, a sposób w jaki to robi świadczy w dużej mierze o tym, że chce dotrzeć ze swoją ofertą do nieco młodszych graczy.

Jednak same znane twarze i ciekawe programy w Etoto TV nie gwarantują jeszcze tego, że bukmacher będzie się rozwijał. Oferta kursowa Etoto, bonus powitalny Etoto, aplikacja mobilna – to jedne z najmocniejszych stron Zakładów Bukmacherskich Etoto, dzięki którym zyskują coraz mocniejszą pozycję na polskim rynku wśród legalnych bukmacherów.

 

Oferta kursowa dyscyplin sportowych w Etoto

Bukmacher Etoto – oferta kursowa

Zdecydowanie jedną z największych zalet firmy jest oferta kursowa, którą znajdziemy na stronie internetowej bukmachera Etoto. Oferta jest kompleksowana i skierowana do różnego typu graczy. Na pewno doskonale odnajdą się w niej zarówno młodsi gracze jak i ci bardziej konserwatywni. W swojej ofercie Etoto Zakłady Bukmacherskie proponują bowiem ok. 30 różnych dyscyplin sportowych i tak naprawdę ciężką do policzenia liczbę kursów. Piłka nożna to sport, który w ofercie Etoto jest najmocniej promowany. Nie ma się czemu dziwić, nie przez przypadek ambasadorzy marki Etoto są tak mocno związani z futbolem – przecież to najpopularniejszy sport w Polsce. Zakłady bukmacherskie związane z piłką nożną można obstawiać na rozgrywki w ok. 70 krajach świata. Oczywiście nie brakuje pucharowej rywalizacji i spotkań międzynarodowych. Oprócz tego gracze mogą obstawiać sporo zakładów bukmacherskich na tzw. rynki. Bukmacherzy proponują bowiem mnóstwo dodatkowych zakładów związanych z konkretnym spotkaniem. Dlatego klienci legalnych bukmacherów mogą stawiać nie tylko kto wygra mecz, ale też kto strzeli pierwszy bramkę, jaki wynik będzie do przerwy czy ile padnie bramek. Dodatkowych zakładów jest od stu – w tych mniej popularnych spotkaniach – do nawet ok. 300 – przy ważniejszych meczach.

Oczywiście inne dyscypliny sportowe też mają się w Etoto dobrze. Sporty walki (MMA i boks) to obowiązkowa pozycja bukmachera Etoto. Bonus w postaci programów o sportach walki na pewno ułatwia obstawianie walk. Do tego porządna oferta na spotkania tenisowe, ligi hokejowe czy koszykarskie, a także wiele sportów niszowych o których niektórzy mogli nawet nie słyszeć jak np. futbol gaelicki, netball czy hurling. Trzeba pamiętać, że legalni bukmacherzy umieszczają takie rozgrywki licząc na to, że graczy skuszą niezłymi kursami, ale jednocześnie wykorzystają małą wiedzę swoich klientów. Stawiajmy takie sporty tylko wtedy, gdy naprawdę są naszym „konikiem”.

Oprócz oferty związanej ze sportem bukmacher Etoto proponuje również zakłady zwią0zane ze światem polityki, rozrywką czy też ze światem finansów. Na pewno jest to ciekawa odskocznia dla tych, którzy chcą nieco odpocząć od zakładów bukmacherskich na sport, a mają sporą wiedzę o tym co się dzieje na świecie.

Niewątpliwie bukmacher Etoto ma ciekawą ofertę na e-sport. Turnieje i ligi w grach komputerowych cieszą się coraz większą popularnością i na pewno mają też swoich sympatyków wśród obstawiających zakłady bukmacherskie.

Bukmacher Etoto nie ma w swojej ofercie sportów wirtualnych. Loteryjne rozgrywki  generowane przez algorytmy są co prawda coraz popularniejsze, ale ci którzy nie chcą tylko zapełniać konta bukmachera powinni trzymać się od tego typu zakładów z daleka.

 

Bukmacher Etoto – oferta „na żywo”

Zakłady „na żywo” są nie tylko popularne dlatego, że gracze mogą na bieżąco śledzić poczynania drużyn i dzięki temu podejmować decyzje dotyczące obstawiania zakładów bukmacherskich. Zakłady „live” to także dla wielu bardziej doświadczonych graczy forma zabezpieczania swoich kuponów poprzez grę w „kontrze” do swoich typów na zakłady przedmeczowe. Oferta bukmachera Etoto związana z zakładami „na żywo” jest bardzo bogata. Sam bukmacher mówi o 20 tysiącach zakładów bukmacherskich w miesiącu. O ile ciężko jest to zweryfikować, o tyle łatwo jednak ocenić, że bukmacher Etoto w swojej oferty kursowej na zakłady „live” nie może się wstydzić. Gracze znajdą w niej nie tylko najważniejsze spotkania, ale te też teoretycznie mniej ciekawe. Niestety, gracze muszą się zadowolić jedynie wizualizacją meczów „na żywo”. Brak transmisji meczów jest na pewno minusem, który można przypisać bukmacherowi Etoto. Bonus przyznawany na grę „live” może jednak to nieco osłodzić, choć bukmacherzy którzy wykupują prawa do transmisji to niedługo powinien być standard.

 

Strona internetowe legalnego polskiego bukmachera Etoto

Etoto Zakłady Bukmacherskie – strona internetowa

Rzućmy jeszcze okiem na stronę internetową bukmachera Etoto. Zawieranie zakładów bukmacherskich przez internet powinno cechować się prostotą i szybkością. Niewątpliwie bukmacherzy bardzo dbają o to, żeby ich strony internetowe były funkcjonalne. Przecież kupony zawarte w internecie będą stanowić coraz większy odsetek wśród ogólnej puli, więc portal internetowy po prostu musi działać sprawnie. Strona internetowa bukmachera Etoto spełnia wszystkie kryteria. W szczególności imponuje prostota w wyborze spotkań z oferty kursowej. Niby rzecz oczywista, ale nie wszyscy bukmacherzy ułatwiają swoim klientom wybór meczów, tak jak to robi bukmacher Etoto. Opinie o stronie internetowej podwyższają czytelne banery, mała liczba tych promujących bukmachera czy też nie meczące wzroku tło strony Etoto. Aplikacja mobilna to kolejny przykład dobrej roboty wykonanej przez Etoto. Aplikacja mobilna w niczym nie różni się od strony internetowej. Ma te same funkcje i pozwala nie tylko na zawieranie zakładów bukmacherskich, ale też na przeglądanie statystyk, dokonywanie wpłat i wypłat czy na rejestrację konta.

 

Bukmacher Etoto – godziny otwarcia punktów

Część bukmacherów prowadzących w Polsce legalną działalność ma również pozwolenie na przyjmowanie zakładów bukmacherskich w punktach naziemnych i tak jest w przypadku Etoto. Opinie o lokalach bukmacherskich musi jednak obniżać jeden fakt. Jest ich niewiele. W połowie 2019 roku Etoto punkty posiadał w zaledwie ok. dziesięciu lokalizacjach. To mało biorąc pod uwagę, że zawierając zakłady bukmacherskie w lokalach gracze mogą być niemal całkowicie anonimowi. Gra w punktach nie wymaga bowiem rejestracji i zakładania konta, które wiąże się m.in. z podaniem numeru PESEL, dowodu osobistego czy konta w banku oraz przesłaniem skanów lub zdjęć dokumentu tożsamości w celu weryfikacji przez bukmachera Etoto. Godziny otwarcia punktów można znaleźć na stronie internetowej Etoto. Punkty nie są bowiem otwierane i zamykane o tej samej porze.

 

Bukmacher Etoto – bonus powitalny

Rejestrując się na portalu bukmachera gracze mogą liczyć na promocje przyznawane przez bukmachera Etoto. Bonus na start jest jedną z nich. Korzystając z tej oferty gracze mogą liczyć na dodatkowe środki na grę otrzymane od Etoto. Bonus powitalny z reguły odpowiada kwocie pierwszej wpłaty na konto bukmachera Etoto. Bonus na start jednak nie wyczerpuje możliwości bukmacherów. Bonus Etoto przyznaje również w formie „bez depozytu”, czyli gracz nie musi wpłacać swoich środków, aby móc złożyć zakład bukmacherski. Nie można jednak spodziewać się „kokosów”. Gracze dostają maksymalnie ok. 20 zł i muszą złożyć zakład na zasadach przyjętych przez bukmachera Etoto. Bonus pozwala jednak zapoznać się z ofertą bukmachera i przy dobrym systemie gry może stanowić ciekawą formę na zbudowanie budżetu na późniejsze obstawianie zakładów bukmacherskich z oferty Etoto. Kod bonusowy zwiększa natomiast środki, które przyznaje bukmacher w ramach promocji. Kod bonusowy Etoto należy wpisać w formularzu rejestracyjnym. Etoto kod bonusowy publikuje na swoich stronach w mediach społecznościowych lub na portalach związanych z bukmacherką.

 

Metody wpłaty w Etoto

Etoto bukmacher – metody wpłaty

Przelewy24, Dotpay oraz karty debetowe Visa i MasterCard i Blik, to podstawowe metody dokonywania wpłat na konto bukmachera Etoto. Opinie o systemie wpłat poprawia jeszcze możliwość skorzystania z portfeli elektronicznych Neteller oraz Skrill. Pieniądze, które w całości można wykorzystać na zawieranie zakładów bukmacherskich, na naszym koncie na portalu bukmachera pojawiają się niemal natychmiast.

Wypłaty realizowane są tylko i wyłącznie na konto podane w trakcie rejestracji i którego jesteśmy właścicielami. Dzięki usłudze „szybka wypłata” czas oczekiwania na pieniądze z wygranych nie powinien być długi i jeszcze tego samego dnia środki powinny znaleźć się na koncie gracza.