Informacje o legalnym bukmacherze

Milenium Zakłady Bukmacherskie to ponad 15 lat doświadczeń na rynku bukmacherskim. Musi to budzić uznanie, bo w polskich warunkach nie jest to prosta sprawa. Głównie z powodu często zmieniającego się prawa i niekonsekwencji ustawodawcy, który co prawda swego czasu ustanowił restrykcyjne prawo podatkowe, ale przez lata przymykał oko na działalność bukmacherów, którzy nie posiadali polskiej licencji. W takich warunkach niezmiernie trudno było konkurować polskiej firmie, która musiała płacić wysoki 12 proc. podatek od obrotu. Bukmacher Milenium jednak przetrwał ten ciężki czas, a w 2017 roku zmieniły się przepisy prawne. System uszczelniono i w dużym stopniu wypadły z polskiego rynku firmy, które nie posiadają polskiej koncesji. Milenium Zakłady Bukmacherskie w momencie wejścia w życie nowych rozwiązań prawnych miały koncesje na prowadzenie działalności w Polsce zarówno w punktach stacjonarnych jak i w internecie. Zakłady Bukmacherskie Milenium były w grupie zaledwie kilku legalnych bukmacherów i na starcie w nowej rzeczywistości sporą szansę na zbudowanie silniejszej pozycji.

Milenium Zakłady Bukmacherskie to nie jest firma, która agresywnie działa na rynku sponsorskim. Bukmacher Milenium podpisał umowę z ekstraklasowym piłkarskim Zagłębiem Lublin oraz żużlowym Falubazem Zielona Góra. Obecność w tym gronie również trzecioligowych piłkarzy Falubazu jest raczej ukłonem firmy pochodzącej z Zielonej Góry dla klubu z tego samego miasta.

 

Milenium Zakłady Bukmacherskie – online

Bukmacher Milenium w internecie obecny jest od 2012 roku, bo wtedy otrzymał licencję wydawaną przez Ministerstwo Finansów. Strona internetowa bukmachera przeszła w 2019 roku lifting i trzeba powiedzieć, że wykonano kawał dobrej roboty. Strona jest dużo bardziej czytelna, czcionki nie są tak archaiczne jak w poprzedniej wersji i nie ucierpiała na tym nawigacja po stronie. Strona utrzymywana jest w odcieniach szarości i przełamywana granatowym kolorem. Co ciekawe bukmacher Milenium zrezygnował z jednej z najlepszych opcji na starej stronie, czyli możliwości wyboru kolorystyki (ciemnej bądź jasnej). Teraz gracze zawierający zakłady bukmacherskie Milenium muszą przyzwyczaić się do ciemniejszej barwy.

Jedyne do czego można się przyczepić na stronie bukmachera Milenium to dość spore banery promocyjne, które nieco przeszkadzają w przeglądaniu oferty kursowej. Bukmacher powinien też częściej aktualizować „slidery”, które często odsyłają do meczów, które zakończyły się nawet kilka godzin wcześniej.

Poza tym gracze dostają wszystko to czego potrzebują. Statystyki Milenium wreszcie udostępnia tak jak to robią inni legalni bukmacherzy, czyli w wersji online. Wcześniejsze udostępnianie plików PDF trąciło nieco myszką.

Na stronie bukmachera sporo jest poradników. Początkujący gracz na pewno nie będzie miał dzięki temu problemów z zawarciem pierwszego zakładu – choć może jednak bukmacher Milenium powinien zastanowić się czy warto strefę poradników rozdzielać na trzy działy. Jeden nie wystarczy?

Bardzo dobrą informacją jest to, że na stronie bukmachera Milenium można skorzystać z opcji „ekupon”, czyli wybrać mecze z oferty kursowej, ale opłacić kupon już w punkcie stacjonarnym. Jest też opcja „sprawdź kupon”, czyli możliwość szybkiego sprawdzenia czy zakład bukmacherski zawarty w punkcie stacjonarnym okazał się tym zwycięskim.

Nowością jest możliwość zagrania kuponu na „chybił-trafił” złożonego z najczęściej typowanych spotkań z oferty Milenium. Bukmacher na swojej stronie udostępnia również czat. To zdecydowanie najlepszy i najszybszy sposób komunikacji na linii bukmacher – gracz.

Milenium online publikuje także bloga, który opisuje najciekawsze zmiany w ofercie, a także nieco przedmeczowych analiz.

 

Aplikacja mobilnego bukmachera w Milenium legalnego bukmachera

Milenium mobile – aplikacja bukmachera

Milenium mobile to aplikacja mobilna bukmachera. Kiedyś pięta achillesowa bukmachera, dziś może nie wzór do naśladowania, ale solidny produkt, który śmiało można porównywać do najlepszych i nie będzie od nich wyraźnie odstawał. Legalni bukmacherzy w Polsce bardzo dbają o aspekt zarówno wizualny aplikacji mobilnych, jak i przede wszystkim o funkcjonalność. Bukmacher Milenium naprawdę nie ma się czego wstydzić w żadnej z tych dwóch kwestii. Aplikacja mobilna jest niemal wierną kopią strony internetowej i można z niej korzystać wymiennie z portalem bukmacherskim. Aplikacja pozwala zawrzeć zakład, a wcześniej sprawdzić statystyki, wpłacić i wypłacić pieniądze. Kto nie chce pobierać aplikacji może skorzystać z równie dobrej wersji strony internetowej na przeglądarki w urządzeniach mobilnych.

 

Bukmacher Milenium – godziny otwarcia punktów stacjonarnych

Niektórzy legalni bukmacherzy w Polsce oprócz działalności w internecie prowadzą jeszcze punkty stacjonarne. Bukmacher Milenium jest na tej krótkiej liście i to na czwartej pozycji tylko za STS, Fortuną i Totolotkiem, czyli trzema największymi firmami bukmacherskimi w Polsce. Ponad 150 punktów stacjonarnych to bardzo dobry wynik, ale bukmacher zapowiada, że w najbliższym czasie dobije do 200. Wydawać by się mogło, że punkty stacjonarne to już przeżytek, ale jednak nadal mają one swoich wiernych fanów. Nie tylko są to ci typerzy, którzy przy okazji obstawiania chcą spędzić czas ze znajomymi lub wymienić informację o meczach. Chodzi też o możliwość typowania spotkań bez konieczności rejestracji w internecie, czyli podawania wrażliwych danych bukmacherowi jak numer PESEL czy dowody tożsamości. Grając w punktach stacjonarnych typerzy nie muszą podawać żadnych informacji o sobie, a anonimowość ułatwia możliwość opłacania kuponów za gotówkę.

W jakich godzinach możemy zagrać w punktach stacjonarnych Milenium? Godziny otwarcia znajdziemy w wyszukiwarce na stronie internetowej bukmachera. Nie są one bowiem jednolite dla wszystkich punktów.

Co ważne w wielu punktach oferta bukmachera jest bardzo interaktywna. Gracze mogą zawierać zakłady „na żywo” czy też na sport wirtualny, a to nie jest standardem nawet u najlepszych legalnych bukmacherów w Polsce.

Milenium Zakłady Bukmacherskie publikuje na swojej stronie internetowej również adresy punktów w których można skorzystać z Happy Hour. Codziennie w wybranych placówkach  i o konkretnych godzinach bukmacher dodaje do kuponu wartość podatku. Tego samego podatku, który najpierw został pobrany od stawki zakładu.

Bogata oferta dyscyplin sportu w Milenium

Milenium zakłady sportowe – oferta kursowa bukmachera

Jednym zdaniem? Szału nie ma. Ledwie 20 dyscyplin sportowych, a czasem nawet nieco mniej nie wzbudza wielkich pozytywnych emocji na myśl o ofercie bukmachera Milenium. Opinie o ofercie kursowej bukmachera są dość przeciętne, bo legalni bukmacherzy w Polsce proponują nawet grubo ponad 30 sportów.

Jest jednak jedno ale. Wszystko to co jest najważniejsze dla polskiego kibica i typera w jednym znajduje się w ofercie Milenium. Bukmacher ma ciekawą ofertę związaną z piłką nożną, tenisem czy hokejem na lodzie. Mocno stoją też akcje żużla czy sportów walki. Fani sportów niszowych też znajdą coś dla siebie. Do tego niezła oferta rynków, czyli dodatkowych zakładów do każdego meczu z listy kursowej bukmachera Milenium. Oferta „na żywo” wygląda dość sensownie i łatwo jest odnaleźć spotkania, które można typować „live”, dzięki specjalnej ikonce znajdującej się na liście kursowej Milenium. Oferta „na żywo” prezentowana jest też oczywiście w oddzielnej zakładce na portalu bukmachera Milenium. Opinie niestety pogarsza brak praw do transmisji spotkań „na żywo”.

 

Bukmacher  Milenium – bonus dla nowych graczy

Milenium promocje ma dopracowane w najmniejszym detalu. Najważniejsza z punktu widzenia bukmachera oraz najbardziej kusząca graczy jest oferta powitalna przygotowana przez bukmachera Milenium. Bonus od depozytu polega na tym, że bukmacher wpłaca na saldo bonusowe gracza równowartość pierwszej wpłaty na konto Milenium. Bonus taki należy jednak jeszcze obrócić.

To nie wszystko co przygotował bukmacher Milenium. Promocje na zakłady bez ryzyka, Happy Hours na grę bez podatku i wiele innych czasowych promocji bukmacher szczegółowo opisuje na swojej stronie internetowej.

Jest jeszcze kod promocyjny, który oferuje bukmacher  Milenium. Kod promocyjny należy wpisać podczas rejestracji na stronie internetowej bukmachera. Można z niego skorzystać tylko raz i zwiększa on pierwotne bonusy i promocje przyznawane przez Milenium. Kod promocyjny można znaleźć m.in. na stronach bukmachera w mediach społcznościowych.

 

Milenium bukmacher – metody wpłat i wypłat

Bukmacher Milenium współpracuje z serwisami szybkich płatności takich jak PayU i Tpay.com. Za ich pośrednictwem można w ekspresowy sposób przelać środki z każdego działającego w Polsce banku. Bukmacher Milenium akceptuje również wpłaty poprzez system mobilny Blik oraz karty Visa czy MasterCard.

Bukmacher Milenium nie oferuje natomiast szybkich wypłat, a także skromnie informuje o możliwości przelania środków z konta bukmacherskiego na nasze konto w banku. Bukmacher Milenium zapewnia tylko to, że zgodnie z regulaminem ma siedem dni na przelanie środków na konto gracza.