Informacje o legalnym bukmacherze

Zakłady Bukmacherskie Totalbet na polskim rynku zadebiutowały w 2018 roku. Bukmacher rozpoczął więc działalność już po nowelizacji ustawy hazardowej, która sprawiła, że w znacznej mierze z polskiego rynku zniknęły firmy prowadzące działalność beż koncesji. Bukmacher Totalbet uprawnienia do przeprowadzania zakładów bukmacherskich uzyskał od Ministerstwa Finansów, które zajmuje się kontrolą i nadzorem firm bukmacherskich. Legalni bukmacherzy mogą uzyskać licencję zarówno na prowadzenie działalności stacjonarnej jak i  w internecie. Zakłady Bukmacherskie Totalbet posiadają oba uprawnienia, ale firma nie otworzyła jeszcze lokali bukmacherskich i na razie nie zapowiada stacjonarnej działalności.

Właścicielami bukmachera jest doświadczona firma z branży rozrywkowej – Grupa Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych. W portfolio firmy znajdują się takie marki jak „Super Ekspres”, „Murator” czy „Eska TV.” Doświadczenie  w branży rozrywkowej i medialnej może być więc wykorzystane przez bukmachera Totalbet. Polska to na razie jedyny kraj działania bukmachera.

Totalbet Zakłady Bukmacherskie w początkowych miesiącach działalności z rezerwą odnoszą się do wspierania polskich klubów sportowych. Legalni bukmacherzy w Polsce czynią to dość chętnie uznając sponsoring zespołów za dobry sposób na przebicie się do świadomości większej liczby kibiców.

Totalbet Zakłady Bukmacherskie  w 2019 roku zostały sponsorem FEN MMA – drugiej co do wielkości organizacji sztuk walki w Polsce. Bukmacher Totalbet związał się także z Andrzejem Twarowskim. Autor popularnego wśród kibiców sloganu „Zapinamy pasy i …zaczynamy” prowadzi w mediach społecznościowych bukmachera autorskie programy publicystyczne.

 

Aplikacja i strona internetowa Totalbet

Bukmacher Totalbet – aplikacja i strona internetowa

Brak punktów stacjonarnych wymusza na bukmacherze jeszcze solidniejsze przykładanie się do wykonania strony internetowej. Gdy wchodzimy na stronę bukmachera Totalbet na pewno nie czujemy zawodu. Jest ona świeża, nowoczesna i funkcjonalna. Trudno znaleźć choćby jeden element do którego można się było przyczepić. Może strona startowa zbyt nachalnie zachęca do korzystania z promocji, a mało jest na niej kursów, ale wystarczy tylko jedno kliknięcie i wybór interesujących nas zakładów (przedmeczowe, oferta „na żywo”, sport wirtualny) i wszystko jest już niemal perfekcyjne.

Legalni bukmacherzy, mimo że śledzą swoje poczynania dość skwapliwie, rzadko kiedy korzystają z bezpośredniego sposobu na porównanie. Nieco inaczej podszedł do tego Totalbet. Bukmacher na swojej stronie umieścił porównywarkę kursów. Gracze mogą porównać oferty wszystkich legalnych bukmacherów w Polsce. Totalbet nie przygotował jednak narzędzia pełnego. Nie możemy bowiem porównać wszystkich kursów, ale tylko dziesięć wybranych przez bukmachera. Nie trudno się domyślić, że wszystkie wskazane przez Totalbet kursy są najkorzystniejsze właśnie akurat w tej firmie. Porównywarkę kursów musimy, więc niestety traktować jako sposób promocji, a nie narzędzie pomocne na co dzień przy obstawianiu meczów.

Dzięki stronie internetowej można też skontaktować się z bukmacherem. Najwygodniej jest to zrobić za pośrednictwem czatu lub formularza kontaktowego

Aplikacja Totalbet do złudzenia przypomina stronę internetową bukmachera co jest na pewno dobrą informacją, bo już wspominaliśmy o wysokiej jakości wykonania portalu Totalbet. Opinie o aplikacji są równie dobre, bo aplikacja Totalbet jest w pełni funkcjonalna. Korzystając z aplikacji można zawrzeć zakłady bukmacherskie – również te „na żywo” i na sport wirtualny. Można też w wygodny sposób zlecić wypłatę środków lub złożyć depozyt na konto bukmachera.

 

Totalbet Zakłady Bukmacherskie  – oferta kursowa

Według porównywarki kursowej dostępnej na stronie kursy proponowane przez bukmachera są najwyższe w Polsce. Jednak wspominaliśmy, że jest to bardziej zabieg marketingowy niż prawdziwy obraz kursów, które znajdziemy u bukmachera Totalbet. Bukmacher jednak, ani nie odstaje na plus ani na minus, pod względem wysokości kursów. Sama oferta kursowa jest natomiast bogata i na pewno bukmacher proponuje solidną porcję kursów.

Tradycyjnie najwięcej różnych zakładów mają do wyboru typerzy specjalizujący się w piłce nożnej. Ok. 50 rożnych rozgrywek krajowych plasuje bukmachera Totalbet bardzo wysoko w klasyfikacji bukmacherów. Legalni bukmacherzy w internecie specjalizują się także w przeprowadzaniu dodatkowych zakładów tzw. rynków lub marketów. W tym aspekcie Totalbet wypada wręcz doskonale, bo nawet w sezonie wakacyjnym, czyli wtedy gdy niemal nie ma ważnych rozgrywek piłkarskich można znaleźć mecze w których gracze mogą typować nawet i dwieście dodatkowych zdarzeń, a kursy na liczbę bramek, dokładny wynik, czy strzelców bramek to tylko wierzchołek góry lodowej.

Niewiele mniej efektownie wygląda oferta związana z pozostałymi dyscyplinami sportowymi. Jest ich ok. 30 i bukmacher Totalbet raczej rozwija ofertę niż miałby rezygnować z jakiegoś oferowanego sportu. Bukmacher posiada kompleksową ofertę kursową dla wszystkich najważniejszych dla typerów dyscyplin sportowych.

Nieco gorzej prezentuje się oferta „na żywo”. Wydarzeń i kursów jest zdecydowanie mniej choć i tak nie można powiedzieć, żeby bukmacher mocno zawodził w tym aspekcie. Wszystkie najważniejsze wydarzenia są dostępne w ofercie bukmachera, a także sporo takich spotkań, które nie są z „pierwszych stron gazet”. Na pewno nie można narzekać na ilość dodatkowych rynków.

Oprawa wizualna i statystyczna zakładów „na żywo” jest przejrzysta. Bukmacher Totalbet nie ma niestety praw do pokazywania zawodów sportowych. Na pewno dzięki takim transmisjom oferta „na żywo” zyskałaby jeszcze większą liczbę zwolenników.

To co zdecydowanie imponuje, gdy przeglądamy ofertę kursową Totalbet, to ilość dostępnych rozgrywek, turniejów czy lig związanych z e-sportem. W segmencie e-sportu i kursów „na żywo” z nim związanych, chyba nie ma bardziej rozwiniętego bukmachera w Polsce. Bukmacher swój „młody” wiek próbuje również przekuć na zainteresowanie tych młodszych (ale pełnoletnich) graczy, którzy mogą zainteresować się zakładami bukmacherskimi. Choćby dlatego w 2018 roku ambasadorami marki Totalbet zostali Jakub “Kubik” Kubiak oraz Maciej “Morgen” – znani gracze e-sportowi. Bukmacher Totalbet wspierał także m.in. zawody Games Clash Masters odbywające się co roku w Gdyni.

W ofercie Zakładów Bukmacherskich Totalbet znajdziemy sporo kursów na sport wirtualny. Dyscypliny takie jak: wyścigi psów, koni, motocykli, rozgrywki piłki nożnej czy tenisa, można obstawiać niemal non-stop. Trzeba jednak pamiętać, że na nic nasze rozległe analizy, gdy o wyniku decyduje ślepy los, a właściwie komputerowy algorytm.

 

Bukmacher Totalbet – bonus powitalny

Każda firma bukmacherska ma świadomość, że musi solidnie walczyć o sympatię klientów. Nie wystarczy tylko szeroka oferta, a kursy mniej więcej wszędzie są podobne. Legalni bukmacherzy walczą też na promocje, której podstawą jest bonus. Totalbet bonus przyznaje w różnych postaciach i jest to m.in. bonus od depozytu, czyli równy kwocie pierwszej wpłaty na konto bukmachera Totalbet. Bonus klient może dostać także, bez wnoszenia depozytu, czyli jest to tzw. zakład bez ryzyka. Taki bonus Totalbet przyznaje w niewielkiej kwocie i za jego całość typerzy mogą postawić kupon nie ryzykując starty własnych środków.

Można też zwiększyć standardową wysokość bonusów przyznaną przez Totalbet. Kod promocyjny jest ofertą dla tych, którzy szukają właśnie takich okazji. Kod promocyjny Totalbet można wykorzystać tylko raz i należy wpisać go podczas rejestracji na stronie internetowej Totalbet. Kod promocyjny Totalbet można znaleźć m.in. w mediach społecznościowych bukmachera.

Bonus od depozytu i zakład bez ryzyka to nie wszystkie formy promocji z których korzysta bukmacher, aby zachęcić do swojej oferty. Totalbet podwyższa również kursy przy specjalnych okazjach, a także proponuje udział w loterii w której można wygrywać ciekawe nagrody z samochodami włącznie.

 

Totalbet Zakłady Bukmacherskie – metody wpłat i wypłat

Złożenie depozytu u bukmachera Totalbet jest szybkie i bezpieczne. Środki na grę powinniśmy mieć maksymalnie po kilku minutach od zlecenia przelewu (o ile nie wyślemy środków tradycyjnym przelewem). Bukmacher Totalbet współpracuje z takimi serwisami pośredniczącymi jak: PayU, Dotpay, Przelewy 24, które umożliwiają przelew z każdego banku działającego w Polsce. Można też wpłacić środki bezpośrednio z kart debetowych Visa czy MasterCard, a także skorzystać z coraz bardziej popularnego środka mobilnej płatności jaki jest Blik. Środki można wpłacić również dzięki karcie Paysafecard, którą można nabyć m.in. w salonikach prasowych.

„Pay Ekspress” jest to usługa szybkich wypłat z konta u bukmachera Totalbet. Jak zapewnia bukmacher gwarantuje nam przekazanie środków do kilkunastu najpopularniejszych w Polsce banków w zaledwie siedem minut. Dzienny limit takich transakcji ustalony jest na pięć tysięcy złotych, a usługa dostępna jest między 9:00 a 23:00. Pozostałe przelewy przeprowadzane są w dni robocze o godzinie 12.